Dečko košta 100 milijuna eura: Mudryk je promašio nestvarno i izblamirao se kao nikad u karijeri

Sinoć su svoju zaostalu utakmicu 32. kola engleskog Premiershipa odigrali Manchester United i Chelsea, a domaćin je slavio sa visokih 4:1.

Naravno, bila je to utakmica koja mnogo znači ‘Crvenim đavolima’ jer im je bio potreban samo bod da ovjere nastup u Ligi prvaka za narednu sezonu.

S druge strane, gostujućem timu ovo nije bio duel od posebnog značaja jer je sve odavno izgubljeno. No, moglo bi se reći da je postojao neki motiv, obzirom da su igrali protiv jednog od ljutih rivala.

Ono što je sinoć posebno zapalo za oči svima je velika šansa na samom otvaranju susreta koju je imao Mykhailo Mudryk, nogometna zvijezda plaćena vrtoglavih 100 milijuna eura Shakhtaru.

Igrao se 4. minut kada je Ukrajinac bio oči u oči sa golmanom De Geom, ali je šutirao zaista traljavo i daleko od gola. Kazna je stigla samo dva minuta kasnije jer je United došao u vodstvo.

Od svog dolaska na Stamford Bridge, Mudryk nije pokazao skoro pa ništa, a pogotovo nije dokazao da vrijedi 100 milijuna eura. Ostaje pitanje da li će se stvari zapravo i popraviti iduće takmičarske godine…