Dejan Lovren žestoko kritikovao hrvatske medije nakon poraza od Francuske

Hrvatski iskusni defanzivac Dejan Lovren bio je vrlo razočaran nakon poraza Vatrenih od Francuske u drugom kolu Lige nacija rezultatom 4:2.

Lovren je na svom Instagram profilu pokušao pokazati da je vrlo emotivno primio poraz od Francuske, iako je u prvom poluvremenu postigao sjajan gol za vodstvo Vatrenih, da bi u nastavku meča primili četiri pogotka i izgubili od aktuelnog prvaka svijeta.

“Teško je nešto pametno napisat u ne baš bajnim trenucima, proći će i ovo, izaći ćemo još jači, jer vjerujem u ovu ekipu. Pokazali smo više nego protiv Portugala, ali opet nedovoljno dobro da bi pobijedili.

Prihvatit ćemo kritike, ali dragi mediji, nema potrebe dolijevati ulje na vatru. Jedan dan smo vam junaci, dok drugi dan pi*ate po nama. Ljudi smo, a to znači da svi ponekad griješimo.

Momci, zajedno prolazimo kroz ovo kratko nevrijeme, ne osvrćimo se na prošlost, gledajmo prema naprijed uzdignute glave, jer na kraju će biti sve kako treba. Iznad svih, Hrvatska!” – poručio je Lovren.

Hrvatska će u narednoj reprezentativnom ciklusu igrati dva domaća susreta, prvi protiv Švedske 11. oktobra i drugi protiv Francuske tri dana poslije.