Dembele u samom finišu donio pobjedu Barceloni protiv Valladolida

Barcelona je upisala važan trijumf u borbi za titulu prvak nakon što je pogotkom Dembelea u samom finišu slomila otpor Valladolida sa 1:0.

Nogometaši Ronalda Koemana dugo su lomili otpor gostiju i tek su u zadnjim minutama utakmice stigli do važne pobjede kojom su se približili prvoplasiranom Atletico Madridu na samo bod zaostatka.

Barcelona je imala gotovo 70% posjeda lopte, uputila je čak 25 udara prema protivničkom golu pri čemu je 10 išlo u okvir. Na kraju je utakmicu odlučio gol Ousmanea Dembelea u 90. minuti.

Dodajmo kako se deset minuta prije kraja dogodio vjerojatno i ključni trenutak. Gosti su ostali s igračem manje, nakon što je Oscar Plano dobio crveni karton zbog grubog starta.

Atletico i dalje drži lidersku poziciju La Lige sa 66 bodova, no Barcelona sada ima bod manje, dok je Real Madrid trećeplasirani sa 63 boda.