Demonstracija moći Brazila: Neymar i društvo deklasirali Boliviju

Nogometaši Brazila upisali su uvjerljivu pobjedu u prvom kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. godine pobjedom protiv Bolivije rezultatom 5:0.

Brazil je poveo već u 16. minuti. Nakon skraćenog kornera, lopta dolazi do Danila koji lijepo pronalazi Marquinhosa, a kapetan PSG-a glavom poentira za 1:0.

U 30. minuti Renan Lodi asistira Robertu Firminu koji rutinski šalje loptu u praznu mrežu. Pitanje pobjednika riješeno je u 49. minuti kada Neymar asistira Firminu koji postiže svoj drugi, a za Brazil treći pogodak na utakmici.

U 66. minuti Jose Maria Carrasco nespretnom reakcijom pogađa vlastitu mrežu za 4:0 Brazila, a konačnih 5:0 postavlja Philippe Coutinho pogotkom u 73. minuti.

U drugoj utakmici večeri, Kolumbija je u prvom poluvremenu doslovno pomela selekciju Venecuele i slavila rezultatom 3:0.

Prvo je Duvan Zapata zabio u 16. minuti nakon odličnog ubačaja Juana Cuadrada s desne strane, Luis Muriel pogodio je u 26. minuti, a konačnih 3:0 postavio je raspucani Muriel svojim drugim pogotkom na susretu.