Selektor francuske nogometne reprezentacije Didije Dešan napustio je kamp svog tima zbog smrti majke.
Tužne vijesti stižu večeras iz Sjedinjenih Američkih Država jer Didije Dešan neće predvoditi francusku selekciju u meču protiv Norveške. Narednih nekoliko dana provest će u domovini zbog smrti i sahrane svoje majke.
U dogovoru s prvim čovjekom francuskog nogometa Filipa Dijaloom, Dešan će vođenje ekipe prepustiti svom najbližem saradniku Giju Stefanu.
Francuska se već kvalificirala za nastavak takmičenja i s Norveškom se bore za prvo mjesto u grupi.










