Di Maria i Vlahović u sjajnoj utakmici srušili Sassuolo, Argentinac se povrijedio u prvom meču

Igrači Juventusa pobijedili su momčad Sassuolo s 3:0 u prvom kolu talijanske Serie A.

Di Maria i Vlahović odigrali su sjajan meč, a upravo Argentinac je bio jedan od ključnih igrača u trijumfu ‘Stare dame’.

U 26. minutu na asistenciju Sandra u strijelce se upisuje Di Maria fantastičnim pogotkom za prednost od 1:0. Minimalnu prednost Juvea u 43. minutu povećao je Vlahović pogotkom sa bijele tačke.

Drugo poluvrijeme je obilježio još jedan pogodak Vlahovića na asistenciju Di Marije u 51. minutu za konačnih 3:0, te povreda Argentinca koji je u 66. minutu morao napustiti teren.

Juventus za sedam dana ide u goste Sampdoriji, dok će Sassuolo prve bodove tražiti na svom terenu protiv Leccea.