Dinamo i Salzburg podijelili bodove u uzbudljivoj utakmici, pobjedu Chelseaja zasjenio sudački kaos

U grupi E Lige prvaka odigrane su dva vrlo zanimljiva susreta nakon kojih smo dobili pravu pomutnju na tablici. Dinamo i Salzburg su remizirali 1:1, dok je Chelsea slavio u Milanu (0:2).

Nogometaši Dinama i Salzburga odigrali su uzbudljivu utakmicu. Gosti su poveli u 12. minuti pogotkom Seiwalda. Odgovor je stigao u 40. minuti kada je Ljubičić poravnao na 1:1, a s tim se rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku smo vidjeli još uzbuđenja. Salzburg je propustio četiri velike prilike, a najbliži pogotku bio je Sučić u 74. minuti.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao pa su Dinamo i Salzburg podijelili po bod.

U drugom susreti vidjeli smo pravi kaos i pobjedu Chelseaja nad Milanom 0:2.

Milan je vrlo dobro otvorilo utakmicu i dominirao u prvim minutama, ali je sporna sudačka odluka u 18. minuti promijenila tijek utakmice.

Sudac Siebert dao je izravan crveni karton i dosudio kazneni udarac za goste nakon blagog kontakta Tomorija i Mounta. Interesantno , Mount je nakon kontakta nastavio kretnju i šutirao, a nakon promašaja sudac je dosudio penal i isključio Tomorija.

Jorginho je bio precizan, a na društvenim mrežama pokrenute su žestoke rasprave o tome je li sudac trebao kazniti Tomorija. Puno više je onih koji ovu odluku smatraju pogrešnom.

S igračem više Chelsea je rutinski došao do pobjede, a sve dileme oko pobjednika razriješio je Aubameyang u 34. minuti.

Nakon ovih rezultata sva četiri kluba su unutar tri boda uoči zadnja dva kola.