Dinamo nakon velike drame saznao protiv koga će igrati u play-offu Europske lige ako ispadne od AEK-a

Nogometaši zagrebačkog Dinama saznali su u play-off Europske lige, u slučaju da ispadnu od AEK-a u trećem pretkolu kvalifikacija za Ligu prvaka.

Bit će to Sparta Prag koju je pobijedio Kopenhagen. U prvom dvoboju je bilo 0:0, a u ovom meču je bolje krenuo Kopenhagen. Gosti su poveli već u prvoj minuti pogotkom Larssona.

Jedini preostali pogodak u regularnom dijelu djelo je Birmančevića u 80. minuti koji je tako odveo utakmicu u produžetke. U 30 minuta produžetaka smo vidjeli duplo više golova nego u cijelom regularnom dijelu.

Laci je u 105. minuti zabio za vodstvo Sparte, a onda je Claesson donio novo izjednačenje u četvrtoj minuti sudačke nadoknade prvog produžetka.

U drugom produžetku je opet pao po gol sa svake strane. Olatunji je pogodio za Spartu u 107. minuti, a onda je Claesson još jednom vratio Kopenhagen u život.

Nakon izvođenja penala u play-off Lige prvaka je prošao Kopenhagen. Krejči i Sorensen bili su tragičari za Spartu s dva promašena penala.