Dinamo nije mogao ni do boda u Salzburgu, ‘Modrima’ u finišu utakmice poništen i pogodak

Utakmicu u okviru trećeg kola grupne faze Lige prvaka odigrale su ekipe Salzburga i Dinama iz Zagreba, a ‘Modri’ su na kraju poraženi rezultatom 1:0.

Prvo poluvrijeme donijelo nam je fantastičan nogomet oba tima. Šanse su stvarali i nogometaši Salzburga, ali i nogometaši Dinama, no lopta jednostavno nije htjela u gol.

Domaći su u prvom dijelu bili nešto opasniji, dok su gosti iz Zagreba imali aktivan rezultat na početku drugog poluvremena.

U drugih 45 minuta Salzburg je igrao dosta ofanzivnije, što im se isplatilo u 71. minutu susreta. Naime, dosuđen je penal, a odgovornost je preuzeo Okafor i odlično pogodio mrežu Livakovića za konačnih 1:0.

‘Modri’ su pogotkom Drmića u sudačkoj nadoknadi uspjeli doći do poravnanja, ali je odlukom VAR-a isti poništen zbog ofsajda.

Nakon ovog meča Salzburg se našao na prvoj poziciji sa pet osvojenih bodova, dok je Dinamo sada na trećem mjestu sa tri boda. Naravno, promjene su moguće jer će kasnije večeras utakmicu u Londonu odigrati Chelsea i Milan.