Dinamo ‘ponižen’ na Maksimiru, Juventus se oprostio od Lige prvaka, PSG brojao do sedam

Odigrani su mečevi petog kola grupne faze Lige prvaka, a Dinamo je na Maksimiru apsolutno nadigran od Milana, te su ‘Modri’ upisali poraz od čak 4:0.

Jedna greška tek u 39. minutu ekipu Dinama je koštala primljenog pogotka, dok se u strijelce upisao Gabbia.

U drugom poluvremenu uslijedio je “potop” za domaće. Leao je započeo golijadu gostiju u 49. minutu, da bi 10 minuta kasnije na 3:0 povisio Giroud, te konačnih 4:0 postavio je Ljubičić autogolom.

Juventus je gostovao Benfici i izgubio rezultatom 4:3, pa se tako i oprostio od nokaut faze Lige prvaka za veliko razočarenje svojih navijača.

Za večeras sjajnog domaćina pogađali su Silva u 17., Mario u 28., Rafa Silva u 35. i isti igrač ponovo u 50. minutu. S druge strane, Juve je proigrao tek posljednjih 10-ak minuta susreta. Redom su se za ‘Staru damu’ u strijelce upisivali Kean u 21., Milik u 77., te McKennie u 79. minutu za konačnih 4:3.

Na ‘Parku prinčeva’ PSG je izdominirao protiv Maccabija i rezultat je na kraju glasio nevjerovatnih 7:2.

Ovo je zasigurno bila noć Lea Messija. Argentinac je večeras postigao dva pogotka i podijelio dvije asistencije. Među strijelce su se za Parižane još upisivali Mbappe dva puta, Neymar, Soler, dok je Goldberg zatresao vlastitu mrežu.

Nakon pet kola Benfica i PSG su prošli dalje i imaju po 11 bodova. Također, ova dva tima će se u posljednjem kolu boriti za lidersku poziciju grupe.