Dinamo pretrpio poraz od Bodo Glimta, no dobra igra iz drugog poluvremena ulijeva nadu da mogu do grupne faze Lige prvaka

Momčad zagrebačkog Dinama večeras je gostovala u Norveškoj, te ostala poražena od Bodo Glimta rezultatom 1:0.

Pogodak odluke pao je u prvom poluvremenu kada su domaći preko Pellegrina krunisali svoju bolju igru.

U nastavku su ‘Modri’ odigrali dosta bolje. Imali su kontrolu lopte i niz odličnih situacija, ali nisu uspjeli pronaći put do mreže.

Tačnije, pronašli su ga u 71. minutu, no pogodak Petkovića na kraju je poništen zbog ofsajda. U 86. minutu isti igrač imao je kolosalnu priliku za izjednačenje. Napadač je sve odlično uradio, ali na kraju šutira pored gola.

Konačan rezultat ostao je onaj iz prvog dijela, a to je 1:0 za Bodo Glimt. Ruku na srce, solidna igra Dinama u drugih 45 minuta itekako ulijeva nadu da ipak mogu do grupne faze Lige prvaka.