Đoković izgubio razum: Razbio reket pa opsovao navijaču majku!

Najbolji tenisač svijeta Novak Đoković slavio je protiv Philippa Kohlschreibera 2:1 u drugom kolu turnira u Monte Carlu i uzvratio mu za poraz u Indian Wellsu otprije mjesec dana.

Đoković je pobjedom 6:3, 4:6, 6:4 slavio protiv Nijemca Kohlschreibera te izborio treće kolo ovog Masters turnira.

Bio je to težak meč za srpskog tenisača, koji je izgubio u posljednjem dvoboju od neugodnog Nijemca. No, na kraju je ipak prošao, uz čak 12 spašenih break-lopti!

Nakon jedne koje nije uspio spasiti, u šestom gemu drugog seta, Đoković je izgubio živce, nakon čega je razbio reket.

Publika ga je izviždala, a on je u manje od tri minute odgovorio re-breakom. U konačnici je izgubio taj drugi set. U trećem je setu odmah uzeo break na Kohlschreiberu i potom sigurno priveo meč kraju.

No, ni u trećem setu nije bio baš smiren. Nakon dvostruke greške navijač mu je nešto doviknuo, a Đoković se okrenuo i uputio mu par psovki.

Za ovo nije potreban prijevod, djeco stisnite mute, a mogu i odrasli“, rekao je komentator Sportkluba Ivan Hodoba.