Do prije nekoliko mjeseci život mu se ‘raspadao’, a onda je legendarni Isco sinoć doživio scenu koju će vječno pamtiti!

Real Betis je sinoć u utakmici osmog kola španske La Lige na svom terenu uvjerljivo savladao Valenciju sa 3:0, a zvijezda večeri ponovo je bio legendarni Isco.

Betis je tako uspio da prekine seriju od tri meča bez pobjede i prethodne večeri je pred svojim navijačima uspio pobijediti Valenciju rezultatom 3:0, što daje nadu navijačima da će njihov tim ponovo krenuti s dobrim partijama.

Glavna zvijezda bio je Isco koji je odigrao još jednu fantastičnu utakmicu pokazavši kakvo je pojačanje klub dobio njegovim dovođenjem. Sjajni veznjak je u 52. minutu upisao asistenciju, da bi 10 minuta kasnije izašao iz igre.

U momentu kada su navijači vidjeli da nekadašnji as Real Madrida izlazi s terena, priredili su mu scene za pamćenje i nema dileme da je Španac sve ovo itekako zaslužio.

Podsjećanja radi, Isco je prošao kroz najtežu godinu bogate karijere nakon što je prije godinu dana napustio Real i otišao u Sevillu gdje je nakon samo četiri mjeseca raskinuo ugovor. Više od šest mjeseci bio je bez kluba, a onda je poziv Betisa sve promijenio.

Od dolaska u novi tim iskusni nogometaš sredine terena odigrao je devet utakmica u svim takmičenjima, zabio je jedan pogodak i upisao jednu asistenciju.