DOMINACIJA SE NASTAVLJA: Dinamo peti put zaredom osvojio naslov prvaka Hrvatske!

Nogometaši zagrebačkog Dinama obranili su naslov prvaka Hrvatske!

Modri‘ kolo prije kraja Prve HNL imaju nedostižna četiri boda prednosti ispred drugoplasiranog Hajduka.

Ovosezonski naslov im je ukupno 23. otkako se igra hrvatskog prvenstvo, a čak peti uzastopni.

Dinamo je do novog naslova došao pobjedom u Šibeniku 2:0 u susretu 35. kola Prve HNL. Gosti su poveli šest minuta prije kraja prvog dijela kada je Tolić zatresao mrežu domaćina.

Već u osmoj minuti nastavka riješene su sve dileme oko pobjednika s obzirom na to da je Bočkaj iz slobodnog udarca udvostručio prednost ekipe Ante Čačića.

Do kraja utakmice nije bilo promjena pa je moglo početi slavlje Dinamovih navijača koji su u velikom broju stigli u Dalmaciju.