DRAMA U MADRIDU: Atletico nakon lutrije penala izbacio Inter iz Lige prvaka

Atletico Madrid je posljednji izborio četvrtfinale Lige prvaka nakon što je u uzvratu na svom terenu nakon lutrije penala izbacio Inter 5:3 (2:1).

Nakon što su ‘Nerazzurri‘ u prvom susretu slavili 1:0, nakon 90 minuta pa onda i 120 minuta u Madridu bilo je 2:1.

Inter je prvi poveo kada je Dimarco pogodio u 33. minuti. Međutim, samo dvije minute kasnije domaćin je izjednačio preko Griezmanna.

Do potpunog preokreta Atletico je stigao u 87. minuti kada je Depay zabio za 2:1. Mogla je ekipa Diega Simeonea riješiti sve u 90 minuta, ali je u posljednjim sekundama zicer promašio Riquelme.

Na kraju je odluka o putniku četvrtfinale pala u lutriji penala gdje je kod domaćina promašio samo Saul, a kod gostiju Sanchez, Klaassen i Martinez.