DRAMATIČNO FINALE U NIŠU: Vojvodina osvojila Kup Srbije nakon lutrije kaznenih udaraca

Nogometaši Vojvodine osvojili su Kup Srbije u finalu igranom u Nišu nakon nevjerojatne drame protiv Partizana.

Nakon 120 minuta bilo je neriješeno 2:2 nakon čega je tim iz Novog Sada slavio poslije boljeg izvođenja kaznenih udaraca u jednom od najdramatičnijih mečeva zadnjih godina u Srbiji.

Vojvodina je povela pogotkom Vukadinovića u 38. minuti, a u 55. minuti Bojić pogađa za 2:0. Kada se činilo da je pitanje pobjednika riješeno, Stevanović u 81. minuti pogađa za 2:1.

U posljednjim sekundama uslijedila je prava pravcata drama – u šestoj minuti sudačke nadoknade poentira Pavlović makazicama‘ nakon centaršuta iz kornera i odvodi finale u produžetke.

U dva produžetka mreže su mirovale pa je sve završilo lutrijom kaznenih udaraca gdje je gotovo došlo do fizičkog obračuna nogometaša pa su “pocrveniliSimić iz Vojvodine i Stevanović iz Partizana.

Kod Partizana su neprecizni bili Vitas i Zdjelar, a pobjednički kazneni udarac za Vojvodinu realizirao je Đorđević.