Drugo kolo, druga pobjeda Redsa: Liverpool se rutinski obračunao s Burnleyjem

Nogometaši Liverpoola ostvarili su još jednu rutinsku pobjedu na startu nove sezone Premiershipa nadigravši Burnley sa 2:0.

Na otvaranju drugog kola elitnog ranga engleskog nogometa ‘Redsi‘ su došli do druge pobjede bez primljenog pogotka.

Nakon jedne dobre prilike za Barnesa u 18. minuti, nogometaši Liverpoola su odigrali sjajan kontranapad, a centaršut Tsimikasa u pogodak je pretvorio Jota.

U 27. minuti Salah je zabio, ali je pogodak poništen zbog zaleđa nakon VAR pregleda. Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 1:0.

U nastavku su se nizale šanse za nogometaše Jurgena Kloppa. Konačan rezultat postavljen je u 69. minuti kada je Mane zabio lijep pogodak.

Do kraja su mogli zabiti Salah i Alexander-Arnold, ali njihovi udarci s distance nisu završili u mreži Burnleya. Ostalo je 2:0 tako da su domaći ostvarili još jednu rutinsku pobjedu na startu nove sezone.