Dumfries junak ‘Nerazzurra’: Inter u posljednjoj sekundi došao do pobjede protiv Leccea

Nogometaši Intera savladali su večeras kao gosti Lecce rezultatom 2:1 u okviru prvog kola italijanske Serije A.

Inter je sjajno otvorio novu sezonu i došao do vodstva već u 2. minuti kada mrežu Leccea pogađa Romelu Lukaku.

I u nastavku je Inter imao više od igre i ništa nije ukazivalo na to da će imati potencijalnih problema sa novim prvoligašem.

Međutim, u 48. minuti Ceesay preciznim udarcem matira Handanoviča i priređuje favoritu pravi šok.

Gost je nakon toga bacio sve karte u napad, a do pobjedničkog golga čekalo se sve do 94. minute i posljednje sekunde.

Dumfries je spretno došao do lopte nakon kornera i neodbranjivo matirao golmana za veliko slavlje svoje ekipe.

Inter u narednom kolu Serije A dočekuje Speziju, dok će Lecce na gostovanje Sassuolu.