Dynamo Kijev i Club Brugge otvorili nokaut fazu Europa lige remijem u hladnoj Ukrajini

Utakmicom Dynamo Kijeva i Club Bruggea započela je šesnaestina finala Europa lige, a prvi susret nije donio pobjednika. Okončan je remijem 1:1 što daje prednost Belgijancima u uzvratu.

Po iznimno hladnom vremenu, ali i pred određenim brojem navijača na Olimpijskom stadionu u Kijevu prvi je poveo domaćin. Igrala se 62. minuta kada je Vitaliy Buyalskyi lijepo pogodio za vodstvo od 1:0.

No, radost domaćih navijača nije dugo trajala. Pet minuta kasnije je mrežu Georgija Bushchana zatresao stoper belgijskog sastava Brandon Mechele.

Ostali susreti šesnaestine finala igraju se u standardnom terminu Europa lige od 18.55 i 21.00.