E to se zove šok! Deset minuta prije početka utakmice Icardi prišao Pochettinu i poručio mu da ne može igrati

U susretu 33. kola Ligue 1 nogometaši Paris Saint-Germaina slavili su na gostovanju kod Angersa rezultatom 3:0.

Trener Parižana Mauricio Pochettino našao se u golemim problemima uoči utakmice što se tiče napada svoje momčadi jer nije mogao računati na Lea Messija i Neymara koji nisu doputovali s momčadi na ovo gostovanje.

Zbog toga je Pochettino morao eksperimentirati što se tiče napada i priliku je odlučio dati argentinskom dvojcu, Mauru Icardiju i Angelu Di Mariji.

No, pred sami početak utakmice Icardi je doživio veliku nesreću jer se ozlijedio i poručio je Pochettinu da neće moći igrati.

Argentinski napadač je napokon dobio priliku zaigrati od prve minute, ali na kraju je bio veliki peh jer se ozlijedio svega desetak minuta pred početak utakmice.

Pochettino je morao žurno reagirati i odlučio je Icardiju preseliti na klupu, a umjesto njega je priliku dobio mladi Dina-Ebimbe.

Francuski mediji pišu da je Icardi u svlačionici prišao Pochettinu i poručio mu da ne može igrati, a Canal Plus je objavio da je sezona za Icardija gotovo sigurno završena.