Epilog drame na San Siru; otkriveno što su si točno rekli Ibrahimović i Lukaku

Derby della Madonnina u četvrtfinalu Kupa Italije nije razočarao. Inter je slavio 2:1 i eliminirao Milan pogotkom u 97. minuti, a susret krcat ekscesa obilježio je onaj napadača gradskih rivala na kraju prvog dijela.

Romagnoli je srušio Lukakua na rubu kaznenog prostora Milana, nakon čega je počela oštra rasprava Zlatana Ibrahimovića i Romelua Lukakua. Belgijanac je odbrusio Šveđaninu, koji je zatim glavom odgurnuo Lukakua.

Sudac Paolo Valeri obojici je pokazao žute kartone, ali to ih nije smirilo. S obzirom na to da se susreti igraju bez publike, pa se sve čuje, svi su razumjeli okršaj uvredama između dvojice golgetera.

Lukaku: “Hajde, idemo vani!

Zlatan: “Magarče, nazovi mamu i radite ona vaša ‘voodoo’ sranja!

Lukaku: “Je*em tebe i tvoju ženu. Hoćemo malo o tvojoj majci, jer ona je kur*a!

Oštru raspravu Ibrahimovića i Lukakua možete pogledati OVDJE.

Nakon toga su krenuli prema tunelu stadiona koji vodi u svlačionice. Putem do tamo suigrači su jedva zadržavali Lukakua da ne nasrne na Ibrahimovića koji je brzo pobjegao u svlačionicu.

I u nastavku su isti akteri bili u centru pažnje. Prvo je Ibrahimović isključen nakon drugog žutog kartona zbog neopreznog starta nad Kolarovom, a kasnije je Lukaku s bijele točke poravnao rezultat. Veliku pobjedu Interu i plasman u polufinale donio je Eriksen iz slobodnog udarca u 97. minuti utakmice.