Eriksen definitivno piše svoju bajku! Danac sjajno istrčanu kontru protiv Chelseaja krunisao pogotkom

Momčad Chelseaja je poražena od strane Brentforda (4:1) u okviru 31. kola engleskog Premiershipa.

Chelsea je u 48. minutu utakmice došao do vodstva preko Antonija Rudigera, da bi gosti samo dvije minute kasnije poravnali na 1:1. Mbeumo se upisao u asistente, a Janelt u strijelce.

To nije bio kraj šoka za ‘Plavce’. Brentford je već u 54. minutu uspio da preokrene rezultat na 2:1, a u centru pažnje bio je Christian Eriksen.

Danac je sjajno istrčao kontru i zabio za prednost svoje ekipe, te pokazao da se i dalje radi o nevjerovatnom nogometašu, pored svega što mu se dogodilo.

Do kraja utakmice ‘Pčele’ su postigle još dva pogotka za konačnih 4:1 i tako nanijele Chelseaju bolan poraz na Stamford Bridgeu.