EUROPSKA LIGA: Atalanta kiksala, Zenit siguran, dramatično u Beogradu!

Jučer su odigrani prvi susret play-off faze Europske lige. Zanimljivo je bilo u Belgiji, na utakmici Genka i Brondbya, na kojoj su gledatelji mogli vidjeti sedam pogodaka (5:2), a dosta dramatično je bilo u Beogradu.

Beogradski Partizan je kod kuće odigrao neriješeno s Bešiktašem 1:1. Poveli su domaćini u 14. minuti preko Gomesa, a samo minutu kasnije izjednačio je Arslan. O koliko se izjednačenom susretu radilo, najbolje pokazuje posjed lopte, koji je iznosio 50-50.

Nakon utakmice na hitnoj je završio bivši Realov stoper Pepe. Portugalac se u drugom poluvremenu sudario s vlastitim vratarom, ubrzo je zamijenjen, a nakon utakmice prevezen je u bolnicu. Srbijanski mediji tvrde da je doživio potres mozga.

Norveški Sarpsborg, koji je u prethodnom kolu izbacio Rijeku, ostvario je lijepu prednost uoči uzvrata u Izraelu, slavio je na domaćem terenu s 3:1. Istim rezultatom je Hajdukov krvnik Steaua izgubila na gostovanju kod bečkog Rapida.