Everton u golijadi na Old Traffordu izvukao remi! United zabio tri pogotka, ali isto toliko i primio

U utakmici 23. kola engleske Premier lige Manchester United i Everton su na Old Traffordu remizirali 3:3 nakon što su gosti izjednačili u petoj minuti sudačke nadoknade.

United je bio bolji u prvom dijelu i na odmor je otišao s vodstvom 2:0. Everton je puno bolje ušao u drugi dio utakmice i nakon samo sedam minuta uspio je poravnati rezultat, ali United je u 70. minuti stigao do novog vodstva koju je uspio sačuvati do samo završnice. Međutim, u petoj minuti sudačke nadoknade gosti su zabili za 3:3 i veliki bod.

Golove za United zabili su Cavani (24), Bruno Fernandes (45) i McTominay (70), dok su za Everton pogađali Doucoure (49), James Rodriguez (52) i Calvert-Lewin (90+5).

Na vrhu je Manchester City sa 47 bodova, drugi United ima 45, treći je Leicester sa 42 boda, dok je Liverpool na četvrtoj poziciji sa 40 bodova.