FA Cup: Manchester United nastavio pobjednički niz i na Old Traffordu slavio protiv Evertona

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su u 1/32 finala FA Cupa momčad Evertona na Old Traffordu rezultatom 3:1.

Pobjednički niz momčadi Erika ten Haga nastavljen je i protiv Evertona koji je i večeras prikazao nešto slabiju partiju od očekivane.

Antony je doveo United u vodstvo kada je Rashfordovu loptu skrenuo u mrežu nakon samo četiri minute igre na Old Traffordu.

No, u 14. minuti Coady koristi katastrofalnu reakciju De Gee i vraća rezultat na početak, ali je to sve od Evertona na ovom susretu.

U drugom dijelu ‘Crveni đavoli’ su preko Coadyja (AG) u 52. minuti ponovo došli u vodstvo, a konačan rezultat dvoboja postavio je Rashford sa bijele tačke u sudijskoj nadoknadi.

Na posljednjih 17 utakmica, Manchester United je zabilježio 14 pobjeda, dva remija i samo jedan poraz.