FA KUP: Manchester City preokretom spriječio debakl protiv četvrtoligaša

Četvrtoligaš Cheltenham Town bio je na korak do senzacije u 4. kolu FA kupa, vodio je sa 1:0 protiv Guardiolinog Manchester Cityja sve do 81. minute, ali u finišu su gosti ipak uspjeli preokrenuti te izboriti osminu finala sa 3:1.

Chletenham je poveo pogotkom Maya u 59. minuti. Taj se rezultat nije mijenjao sve do 81. minute kada je Foden zabio za 1:1. Tri minute kasnije Gabriel Jesus je poentirao za preokret, dok je Ferran Torres u sudačkoj nadoknadi postavio konačnih 3:1.

U preostalim utakmicama igranim u subotu premierligaši nisu dopustili iznenađenje, West Ham je pobijedio Doncaster Rovers sa 4:0, Brighton je bio bolji od Blackpool sa 2:1, a Sheffield United je nadigrao Plymputh sa 2:1.

Također, Barnsley je pobijedio Norwich sa 1:0, Bristol je u gostima nadigrao Millwall sa 3:0, dok je Swansea City deklasirao Nottingham Forest sa 5:1.