Fantastični Irving predvodio Netse do trijumfa nad Celticsima, visoko slavlje Bucksa

Na NBA parketima u noći s četvrtka na petak odigrano je čak 11 susreta, a izdvajamo pobjedu Brooklyn Netsa protiv Boston Celticsa rezultatom 121:109.

Premda su Celticsi bolje otvorili utakmicu i nakon prve četvrtine vodili 29:23, Netsi su do kraja prvog poluvremena uspjeli preokrenuti i na odmor su otišli s vodstvom 58:55.

U trećoj četvrtini ekipe su se izmjenjivale u vodstvu, a pobjednik je odlučen u uzbudljivoj završnici posljednje četvrtine, kada su Netsi uspjeli napraviti osjetniju prednost i doći do velikog trijumfa.

Kyrie Irving briljirao je sa 40 koševa, a pratio ga je James Harden sa 22 koša i 10 asistencija. Celticse je predvodio Jayson Tatum sa 31 košem.

Milwaukee Bucksi uvjerljivo su nadigrali New York Knickse rezultatom 134:101, a opet je glavnu ulogu imao fantastični Giannis Antetokounmpo s triple-double učinkom.

Ubacio je 24 koša uz po 10 asistencija i skokova. Kod gostiju se istaknuo RJ Barrett sa 22 koševa.