Favoriti i dalje bez pobjeda: Inter neuspješan u Genovi, novi kiks Milana

U utakmici 27. kola talijanske Serije A nogometaši Genoe i Intera odigrali su bez pobjednika 0:0.

Nerazzurri‘ su tako nastavili sa serijom razočaravajućih rezultata i ovo je četvrta vezana utakmica u prvenstvu u kojoj nisu ostvarili pobjedu i drugi uzastopni bez postignutog pogotka, te su propustili priliku da preuzmu vrh ljestvice.

Što se tiče same utakmice, Genoa je pružila sjajan otpor. Čak je bila i opasnija, propustivši nekoliko izglednih prilika za pogodak.

Neraspoloženi Inter je najveću priliku imao u 62. minuti kada je D’Ambrosio nakon udarca iz kuta pogodio gredu, ali ostalo je 0:0.

Nogometaši Milana ispustili su tri boda i drugi susret zaredom i osvojili su samo bod u dvoboju protiv Udinesea koji je okončan rezultatom 1:1.

Skalp favorita u Serie A nastavio se i na startu 27. kola. Prošlo kolo odlazi u povijest po tome što svih šest najboljih momčadi na ljestvici nije uspjelo doći do pobjede, a tako je krenulo i u novoj rundi natjecanja.

Milan je još jednom imao prednost. ‘Rossoneri‘ su poveli u 29. minuti pogotkom Rafaela Leaa nakon što je Sandro Tonali sjajno ubacio, a Portugalac se još bolje snašao u prijemu i pogodio za prednost.

Rezultatom 1:0 se otišlo na predah, a nastavak donosi znatno bolju igru gostiju. To se isplatilo u 66. minuti kada je Destiny Udogie zabio nakon gužve i izjednačio rezultat.

Do kraja je Milan napravio dominirao terenom i pokušao doći do pobjede, ali to nije uspio. Čak je Deulofeu mogao donijeti sva tri boda Udineseu u trećoj minuti sudačke nadoknade, ali mu je Mike Maignan maestralno zaustavio udarac.