Fenjeraš napravio senzaciju: Otpisani Levante šokirao prvaka!

Posljednjeplasirani sastav španjolskog prvenstva Levante je u zaostaloj utakmici 21. kola šokirao aktualnog prvaka Atletico Madrid i slavio u gostima 1:0.

U vrlo skromnom prvom poluvremenu gosti su igrali sjajni i dominirali terenom. Imali su i veći posjed lopte, ali golova nije bilo u prvih 45 minuta igre.

No, vrlo brzo nakon što se krenulo s centra u nastavku Levante je došao do potpuno zaslužene prednosti. De Frutos je odlično uposlio Melera koji iskosa s desne strane pogađa za vodstvo gostiju.

Atletico je nakon primljenog gola očekivano preuzeo inicijativu, ali je jalovo napadao bez puno izglednih prilika da dođe barem do poravnanja pa je ostalo konačnih 0:1.

Branitelj naslova se trenutno nalazi na petoj poziciji La Lige, dok je Levante unatoč pobjedi i dalje uvjerljivo posljednji.