Fenomenalni Kramarić zabio hat-trick i odlučio utakmicu u sudačkoj nadoknadi

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić na početku nove sezone Bundeslige odigrao je sjajnu utakmicu.

Kramarić zabio je sva tri pogotka za Hoffenheim na gostovanju u Kolnu (3:2). Odlučujući pogodak zabio je u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Nakon pogreške domaćeg igrača Hectora, Kramarić je zabio svoj prvi gol u sezoni. U 22. minuti izjednačio je Andersson, a u finišu prvog dijela Kramarić je iz kaznenog udarca vratio prednost gostima.

U 85. minuti Drexler je zabio za 2:2, a onda je Kramarić treći put na susretu donio vodstvo Hoffenheimu. Nakon dodavanja Gaćinovića prizemnim je udarcem matirao nemoćnog Horna.

Interesantno, Kramarić je prošlu sezonu završio sa četiri pogotka Borussiji pa je tako u zadnje dvije prvenstvene utakmice zabio čak sedam pogodaka.