Fiorentina razbila Empoli, Sassuolo siguran kod Frosinonea, Sampdoria lako s Parmom!

Danas su na rasporedu utakmice drugog dijela 16. kola Serie A. Pobjede su upisale ekipe Fiorentine, Sassuola i Sampdorije.

Rade Krunić je sredinom prvog poluvremena doveo je goste u vodstvo isprativši centaršut Caputa, ali je Mirallas na asistenciju Simeonea uspio izjednačiti prije odlaska na odmor.

Sjajni Simenone je potom iskoristio dodavanje Biraghija i donio preokret, a konačnih 3:1 postavio je Dabo u 78. minuti utakmice.

Sassuolo je kao gost savladao Frosinone rezultatom 2:0. Golove su postigli Ariaudo (AG) i Berardi u 58. minuti. Istim rezultatom je Sampdorija porazila Parmu, a strijelci su bili Caprati i Quagliarella.