Francuski novinar bez dlake na jeziku o Neymaru: On je klaun, odmah mora biti otpušten

Brazilski reprezentativac i jedna od glavnih zvijezda PSG-a našla se na udaru kritika francuskih medija.

Nakon što su Parižani propustili priliku da se plasiraju u četvrtinu finala Lige prvaka izgubivši od Real Madrida na Bernabeuu rezultatom 3:1, uslijedio je pakao. Iz toga razloga, kompletna ekipa trpi žestoke kritike.

Među kritičarima našao se i novinar Daniel Riolo, a koji za glavnog krivca neuspjeha smatra Neymara. Tako ga je u gostovanju na RMC-u izvrijeđao, te zatražio od PSG-a da ga otpusti.

“Neymar je klaun. Odmah moraju da ga otpuste jer on više nije nogometaš”, rekao je Riolo i dodao

“Nogometni teren trebao bi zamijeniti modnom pistom. Ovog jula je Svjetsko prvenstvo u pokeru, povest ću ga sa sobom jer je jedino u tome dobar”, zaključio je.

Izabranici Mauricija Pochettina bili su jako isfrustrirani zbog eliminacije i velikog propusta, jer su sve imali u svojim rukama do drugog poluvremena.