Freiburg u zanimljivoj utakmici nadigrao Borussiju

U prvom susretu 30. kola njemačke Bundesliga Freiburg je na svom terenu pobijedio Borussiju M’gladbacha s minimalnih 1:0.

Zanimljiva utakmica viđena je na stadionu ‘Schwarzwald‘. Obje ekipe su imale svoje prilike, a na kraju je pobjednika odlučio jedan gol.

Nakon što je prvih 45 minuta uz nekoliko izglednih prilika završeno bez pogodaka, Freiburg je puno bolje ušao u nastavak i u 58. minuti došao do vodstva. Griffo je centrirao, a Petersen se našao na pravom mjestu i poentirao za 1:0.

Trenutak koji je vjerojatno riješio pitanje pobjednika bilo je isključenje gostujućeg napadača Plee u 68. minuti.

Freiburg je osmi sa 41 bodom, jednim manje od šestog Wolfsburga i sedmog Hoffenheima, dok je Borussia četvrta s 56 bodova, dva manje odi RB Leipziga.

Lider Bundeslige Bayern ima 67 bodova, sedam više od druge Borussije iz Dortmunda.