GEST ZA DIVLJENJE! Zabio je iz penala, a onda je otišao do protivničkog golmana i oduševio

Nogometaši Celte Vigo pobijedili su ekipu Real Betisa 2:0 u 19. kolu La Lige, a junak trijumfa bio je kapetan gostiju Iago Aspas.

Prekaljeni napadač pogodio je u 36. minuti iz kaznenog udarca te u drugoj minuti nadoknade prvog dijela za konačnih 2:0 Celte.

U 36. minuti Aspas je oduševio gestom. Nakon što je zabio iz kaznenog udarca za vodstvo Celte, otišao je zagrliti Betisovog golmana Ruija Silvu. Aspas nije slavio nego je otišao utješiti Silvu koji je nedavno ostao bez oca.

Svi nogometaši Betisa na susretu su nosili majicu ispod dresa u čast Silvinom preminulom ocu, a uoči susreta održana je minuta šutnje.