GOLIJADA NA ALLIANZ ARENI: Bayern deklasirao Mainz!

Bayern München je u trećem kolu Bundeslige na svojoj Allianz Areni ugostio Mainz i deklasirao ga rezultatom 6:1.

Mainz je šokirao Allianz Areni došavši u vodstvo već u šestoj miuti pogotkom Jean-Paula Boetiusa. Ipak, Bayern se uspio vratiti, a jedan od najzaslužnijih za preokret bio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Perišić je prvo asistirao Benjaminu Pavardu u 36. minuti za 1:1, a onda su zamijenili uloge u 54. minuti kada je Pavard asistirao, a Perišić sjajno pogodio glavom za 3:1.

Austrijski reprezentativac David Alaba je u međuvremenu postigao prekrasan gol iz slobodnog udarca u 45. minuti za vodstvo od 2:1.

Golijadu bavarske momčadi nastavio je Kingsley Coman u 64. minuti, a posljednja dva pogotka zabili su Robert Lewandowski u 78. i Alphonso Davies u 81. minuti susreta.