Fiorentina i Sampdoria u vrhunskoj utakmici podijelili bodove!

Nogometaši Fiorentine i Sampdorije podijelili su bodove danas u susretu 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva odigravši na Artemio Franchiju 3:3.

Fiorentina je povela u 34. minuti fenomenalnim pogotkom Luisa Muriela koji je u Firencu stigao početkom januara na posudbu iz Seville.

No samo pet minuta kasnije domaćin je ostao s igračem manje nakon što je isključen Edmilson Fernandes. Gosti su izjednačili u posljednjim trenucima prvog dijela sjajnim golom Gastona Ramireza iz slobodnog udarca.

Muriel, koji je dvije sezone igrao u Sampdoriji, ponovno je doveo Fiorentinu u 70. minuti u novo vodstvo. Sampa je uzvratila s dva gola Fabia Quagliarelle (81-11m, 85), ali je u trećoj minuti nadoknade German Pezzella zabio za 3:3.

U derbiju začelja SPAL i Bologna podijeli su bodove 1:1. Poveli su gosti u 24. minuti pogotkom iskusnog Rodriga Palacija, a izjednačio je Jasmin Kurtić u 63. minuti.