Golijada u gradskom derbiju: Torino u dva navrata vodio, Juventus se vraćao i na kraju slavio!

Nogometaši Juventusa slavili su u uzbudljivom gradskom derbiju protiv Torina sa 4:2 i tako nastavili napredovanjem na ljestvici Serie A.

Nakon što im je oduzeto čak 15 bodova zbog financijskih malverzacija, Juventus je krenuo u “nemoguću misiju”, a to je da izbori Europu s takvim zaostatkom i za sada mu u tome ide itekako dobro.

Protiv Torina je u gradskom derbiju ostvario četvrtu uzastopnu pobjedu, a on je stigla nakon što su ‘Bianconeri‘ imali dva puta rezultatski zaostatak.

Karamoh je već u drugoj minuti doveo ‘Bikove‘ u prednost, ali je Cuadrado u 16. minuti izjednačio rezultat. Sanabria u 43. minuti zabija za novo vodstvo gostiju, ali do odlaska na predah Danilo vraća stvari na početak.

Po jednom su obje momčadi na otvaranju drugog poluvremena pogodile okvir gola, da bi prvu prednost večeras Juventusu donio Bremer nakon udarca iz kuta u 71. minuti.

Konačnih 4:2 postavio je Rabiot u 81. minuti za veliko slavlje domaćina i skok na sedmu poziciju. Sada Europa Juventusu bježi šest bodova, a Liga prvaka deset.