Golijada u Münchenu: Bayern uz puno muke dobio ‘žilavi’ Köln

U zadnjoj utakmici drugog kola njemačke Bundeslige Bayern München je na domaćem terenu slavio teže od očekivanog protiv Kölna rezultatom 3:2.

Nogometaši Juliana Nagelsmanna su do pobjede stigli nakon dosta muke. Prvo poluvrijeme očekivano je donijelo dominaciju Bayerna. Sjajne prilike su imali Muller i Gnabry, ali je mreža gostiju ostala netaknuta.

Nastavak je donio puno više uzbuđenja i čak pet golova. Ekspresna dva za Bayern zabili su Lewandowski i Gnabry u 50. i 59. minuti, ali žilavi gosti se nisu predavali.

Kada su svi mislili da su nogometaši Kölna svladani, oni su se vrlo brzo vratili u igru. U razmaku od svega dvije minute gosti su neutralizirali prednost branitelja naslova, ali se poraza ipak nisu uspjeli spasiti.

U jednom od brojnih napada Bayerna Gnabry je pogodio u 71. minuti postavivši konačnih 3:2.