Golijada u Valenciji: Levante i Real Madrid remizirali u utakmici sa šest golova i jednim crvenim

Nogometaši Real Madrida jedva su izvukli bod na gostovanju u Valenciji kod Levantea.

U susretu 2. kola La Lige, u ludoj i uzbudljivoj utakmici, remizirali su 3:3 i to nakon što su dva puta gubili. ‘Kraljevi‘ su igrali bez Modrića, Kroosa i Marcela koji su izbivali zbog problema s ozljedama.

Real je poveo pogotkom Balea u 5. minuti da bi u 46. Roger poravnao. Samo 11 minuta kasnije Levante je senzacionalno stigao do preokreta pogotkom Campane, da bi Real izjednačio na 2:2 u 73. minuti pogotkom Viniciusa.

Rober Pier je šest minuta kasnije zabio za 3:2, a novo poravnanje je donio Vinicius svojim drugim pogotkom u 85. minuti.

Nakon toga je golman Levantea napravio neviđenu glupost. Istrčao je daleko sa svojeg gola, a razigranog Viniciusa zaustavio tako što je rukom igrao izvan kaznenog prostora.

Zaradio je crveni karton i ostavio svoju ekipu na cjedilu jer domaćin više nije imao zamjena. Stoper Ruben Vezo odlučio se žrtvovati, navukao golmanski dres i stao među stative Levantea.

Punih devet minuta branio je stoper, a Real u tom razdoblju nije uspio jednom zaprijetiti golu Levantea.