Golman Alisson u zadnjem napadu zabio za pobjedu i ostavio Liverpool u utrci za Ligu prvaka

Liverpool je slavio u 36. kolu engleske Premier lige protiv budućeg drugoligaša West Bromwich Albiona u zadnjim sekundama susreta pogotkom golmana Alissona rezultatom 2:1.

WBA, koji je još ranije ispao iz lige, je odigrao vrlo hrabro i poveo u 15. minuti pogotkom Robson-Kanua, a u 33. minuti Salah je zabio za 1:1.

Do kraja utakmice ‘Redsi‘ su napadali, više od 20 puta su ukupno šutirali prema golu domaćina, ali lopta nije htjela u gol sve do posljednjih sekundi susreta.

U petoj minuti sudačke nadoknade Alexander-Arnold je izveo udarac iz kuta s lijeve strane, a golman Alisson je glavom pogodio za konačnih 2:1.

Ovom pobjedom Liverpool je ostao u utrci za plasman u Ligu prvaka s obzirom na to da sada ima bod manje od četvrtoplasiranog Chelseaja i tri manje od trećeplasiranog Leicestera.