Griezmann i Messi odveli Barcelonu do uvjerljive pobjede nad Granadom

Nogometaši Barcelone slavili su na Los Carmenesu u susretu 18. kola La Lige protiv Granade rezultatom 4:0.

Sve dileme oko pobjednika riješene su već nakon prvih 45 minuta kada je Barcelona imala prednost od 3:0. Griezmann je doveo Katalonce u vodstvo već u 12. minuti, a kasnije je asistirao Messiju koji je zabio za 2:0.

Argentinac je tri minute prije kraja prvog dijela postigao svoj drugi, a za Barcelonu treći pogodak. Kapetan Barcelone je odlično izveo slobodni udarac s ruba kaznenog prostora i matirao nemoćnog Silvu.

Razigrani Griezmann je u 63. minuti također postigao svoj drugi gol na utakmicu nakon asistencije Dembelea i to je bio pogodak za konačnih 4:0. Treba napomenuti da je Granada zadnjih 12 minuta igrala s igračem manje nakon isključenja Valleja.

Barcelona je ovom pobjedom skočila na treću poziciju La Lige, dok je Granada i dalje na visokom sedmom mjestu.