Griezmann s dva pogotka odveo Barcelonu do pobjede nad ‘Žutom podmornicom’

U dvoboju 32. kola La Lige Barcelona je u gostima nadigrala Villarreal sa 2:1 izjednačivši se na drugoj poziciji s Real Madridom.

Žuta podmorica‘ je povela u 27. minuti pogotkom Chukwuezea, ali Barcelona je do odlaska na odmor uspjela okrenuti rezultat u svoju korist golovima raspoloženog Griezmanna (28, 35).

U 66. minuti Villarreal je ostao s desetoricom nakon što je “pocrvenio” Manu Triguerosa zbog neopreznog starta nad Messijem.

Ovo je sedma Barcelonina pobjeda u zadnjih osam kola, dok je Villarreal doživio već četvrti domaći poraz u zadnjih pet kola.

S nova tri boda Barcelona se poravnala s Real Madridom, sada oba rivala imaju po 71 bod, ali Katalonci imaju i susret manje.

Na vrhu je Atletico Madrid sa 73 boda i susretom manje. Villarreal je na sedmoj poziciji sa 49 bodova.