Guardiola zadovoljno trlja ruke: Manchester City uspješan na gostovanju kod Arsenala

U utakmici 25. kola engleske Premier lige Manchester City je u Londonu pobijedio Arsenal 0:1 pogotkom Raheema Sterlinga.

Ekipa Pepa Guardiole povela je već u drugoj minuti, kada je Riyad Mahrez ubacio za Raheema Sterlinga koji je neometan glavom zatresao mrežu Bernda Lena.

Iako se u nastavku očekivala “kiša golova”, rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao. Arsenal nije stvorio puno, a City je na koncu potpuno zasluženo slavio za svoj 59. bod ove sezone i nastavak velike pobjedničke serije (18 pobjeda u nizu u svim natjecanjima).

Na 49 je Leicester koji je u ranijoj utakmici pobijedio Aston Villu 1:2, dok United za dolazak do 49 treba pobijediti Newcastle u zadnjoj utakmici nedjeljnog programa.