Haaland srušio svoj bivši klub, Real i PSG sigurni, domaći poraz Juventusa

U večerašnjim susretima drugog kola grupne faze Lige prvaka vidjeli smo pregršt uzbuđenja i nekoliko iznenađenja uz velike preokrete. Odigrano je čak sedam utakmica.

Najuzbudljiviji dvoboj večeri odigran je na Allianz stadionu u Torinu gdje je Juventus iznenađujuće poražen od Benfice 1:2 i to nakon velikog preokreta gostujuće momčadi.

Juventus je već u četvrtoj minuti poveo pogotkom Milika, koji lijepo poentira glavom, ali je nakon VAR asistencije u završnici prvog poluvremena dosuđen kazneni udarac za Benficu.

Joao Mario je bio siguran za izjednačenje. U 55. minuti vidjeli smo preokret. Krasan volej je nakon odbijanca pospremio u mrežu David Neres. To je bio i konačan rezultat dvoboja u Torinu tako da se može pričati o velikoj krizi Juventusa.

Činilo se da ćemo iznenađenje vidjeti i u susretu Manchester Cityja i Dortmunda, ali je domaćin nakon velikog preokreta slavio 2:1.

Bellingham je doveo goste u prednost u 56. minuti, ali golovima stopera Stonesa i donedavne ‘devetke‘ Borussije Erlinga Haalanda u zadnjih 10 minuta ‘Građani‘ preokreću rezultat.

Aktualni europski prvak Real Madrid imao je težak zadatak protiv RB Leipziga večeras, a na kraju je 2:0. Pogotke za Real u zadnjih 10 minuta susreta postigli su Valverde i Asensio.

Promjena menadžera Chelseaju nije dala željeni rezultat, pa su ‘Bluesi‘ samo remizirali protiv Salzburga (1:1).

U dvoboju Kopenhagena i Seville završilo je bez golova (0:0), dok je PSG sa 3:1 slavio na gostovanju kod Maccabija Napoli je slavio kod Glasgow Rangersa (0:3).