HARRY KANE RAZVALJUJE! Pogledajte što radi fantastični napadač ove sezone

Plasman u nokaut fazu Lige prvaka osigurao je Bayern u grupi A. Bavarci su u dvoboju 4. kola nadigrali Galatasaray 2;1, a sva tri pogotka su pala u zadnjih 10 minuta.

Bayern se dugo mučio s Galatasarayem, a do prednosti je došao u 80. minuti pogotkom Harryja Kanea. Šest minuta kasnije Englez je riješio pitanje pobjednika zabivši za 2:0.

Kane je mogao do pogotka i u 53. minuti, ali pogodio je okvir gola. Turci su ublažili poraz u trećoj minuti sudačke nadoknade pogotkom Cedrica Bakambua.

Posebna priča su impresivne brojke Harryja Kanea. Engleski centarfor, koji je ljetos u Bayern za 95 milijuna eura stigao iz Tottenhama, briljira i u Bundesligi i u Ligi prvaka.

Kane je ove sezone ukupno odigrao 15 utakmica i postigao je čak 19 golova te ima sedam asistencija. U zadnjih pet nastupa postigao je 10 golova i dodao dvije asistencije.