Hrabri Eintracht pošteno namučio Barcelonu i ostao neporažen, Braga za ‘dlaku bolja’ od Rangersa

Nogometaši Eintracht Frankfurta i Barcelone remizirali su večeras na Deutsche Bank Parku rezultatom 1:1 u prvoj utakmici četvrtfinala Europske lige.

Iako je Barcelona bila veliki favorit u ovom dvoboju, domaći su odigrali sjajnu utakmicu i na kraju zamalo pobijedili velikog rivala.

Njemački bundesligaš je poveo u 48. minuti pogotkom Knauffa. Samo dvije minuta kasnije Lindstrom je imao veliku šansu, ali nije uspio pogoditi.

Barcelona je to kaznila u 66. minuti kada Ferran Torres zabija za poravnanje.

Do kraja susreta domaći su ostali s desetoricom jer je crveni karton zaradio Tuta, ali Barcelona to nije uspjela iskoristiti.

U preostale dvije utakmice četvrtfinala, koje su igrane u istom terminu, Braga je pobijedila Rangers s minimalnih 1:0, dok su West Ham i Lyon u Londonu remizirali 1:1.

Istim rezultatom (1:1) ranije danas završen je i derbi četvrtfinala između RB Leipziga i Atalante.