Hrabri Tottenham osvojio bod protiv Liverpoola u spektakularnoj utakmici

Posljednja utakmica nedjeljnog programa 18. kola engleskog Premiershipa između Tottenhama i Liverpoola donijela je spektakl te na koncu podjelu bodova rezultatom 2:2 (1:1).

Utakmica je počela odlično po ‘Spurse‘ koje je u vodstvo u 13. minuti doveo Kane. Ndombele je lijepo uposlio svog napadača koji iskosa s desne strane matira nemoćnog Alissona za 1:0.

U 20. minuti strijelac vodećeg pogotka je imao puno sreće s obzirom na to da ga sudac Tierney nije želio isključiti nakon pregrubog starta nad Robertsonom.

Redsi‘ su do poravnanja stigli deset minuta prije kraja prvog dijela. Robertson se sjurio po lijevoj strani i ubacio loptu na peterac, a Jota je skočio i zakucao loptu glavom iza leđa Llorisa za 1:1.

Robertson se u 70. minuti upisao i u strijelce nakon dodavanja Alexandera-Arnolda, a samo četiri minute kasnije Alisson je napravio kardinalnu grešku koja je skupo koštala gostujuću momčad.

Winks je poslao loptu ka Sonu, Allison je istrčao, ali loše je udario loptu, a Koreancu nije bilo teško poslati u prazan gol.

U 77. minuti junak gostiju Robertson je napravio veliku glupost i zaradio direktan crveni karton. Škot je kod aut-linije pregrubo udario Emersona, a danas vrlo loši Tierney je ovaj put nakon pregleda gledanja VAR-a odlučio posegnuti za crvenim kartonom.

Do kraja susreta nije bilo golova i spektakl u Londonu je okončan podjelom bodova.