Hrvatska ispustila pobjedu u Dohi, Slovenija izjednačila u zadnjim sekundama

Hrvatska nogometna reprezentacija remizirala je u pripremnom susretu u Dohi sa Slovenijom 1:1 (1:0), te tako osigurala drugu jakosnu skupinu na ždrijebu Svjetskog prvenstva.

Vatreni‘ su uspješno apsolvirala prvi u nizu pripremnih dvoboja za Svjetsko prvenstvo 2022., odigravši 1:1 s uvijek neugodnom Slovenijom, ali ostaje žal za pobjedom jer su Slovenci izjednačili iz prve prave prilike u 91. minuti.

Gol za Hrvatsku postigao je Andrej Kramarić u 39. minuti, a za Slovence Jaka Bijol u sudačkoj nadoknadi. Bio je to prvi dvoboj Hrvatske u 2022. godini, a u utorak će na istom stadionu odmjeriti snage s Bugarskom.

Ovo je bio treći susret Hrvatske i Slovenije u godinu dana, a interesantno je da su oba izbornika – Zlatko Dalić i Matjaž Kek, ovaj susret iskoristili za uvježbavanje novog sustava igre 3-5-2.