Iako je postigao dva pogotka, Giroud nezadovoljan remijem protiv Napolija: Razočaran sam rezultatom

Nogometaši Milana remizirali su sa ekipom Napolija na gostovanju rezultatom 2:2 u 10. kolu italijanske Serie A, dok je Olivier Giroud na ovom susretu bio dvostruki strijelac za goste.

Giroud je zaista briljirao na stadionu aktuelnog prvaka Italije, postigavši dva pogotka u prvom poluvremenu za ‘Rossonere’. Ipak, u drugom dijelu igre domaćin je anulirao prednost Milana.

“Sretan sam što sam postigao dva pogotka i zahvalan sam igračima koji su mi omogućili dosta šansi. Međutim, razočaran sam rezultatom. Stvorili smo mnogo prilika. Mogli smo pobijediti, ali nismo uspjeli da zatvorimo utakmicu”, poručio je Francuz.

Iako je sa dva pogotka u mreži Napolija napadač ‘Tricolora’ uradio apsolutno sve što se od njega očekivalo, bio je jako ljut zbog izmjene u 81. minutu meča, što svakako vrijedi napomenuti.

Nakon podjele bodova u Napulju, ekipa Milana nalazi se na trećoj poziciji na tabeli Serie A sa 22 osvojena boda, te imaju tri boda manje od lidera Intera.