Igrači Lyona u sjajnoj utakmici ‘razmontirali’ Troyes, Lacazette trese protivničke mreže

Momčad Lyona savladala je Troyes na domaćem terenu sa visokih 4:1 u okviru trećeg kola francuske Ligue 1.

Domaći su poveli već u trećem minutu pogotkom Alexandrea Lacazettea, da bi u 39. minutu Florian Tardieu poravnao rezultat sa penala.

Nakon toga u drugom poluvremenu krenula je totalna rapsodija ‘Lavova’ koji se jednostavno nisu mogli zaustaviti.

U razmaku od samo dva minuta Lyon je preko Tagliafica i Tetea ponovo došao do kapitalne prednosti, da bi Brazilac u 75. minutu postavio konačnih 4:1.

Rezultat je mogao biti i veći u korist igrača domaće ekipe, s obzirom na ofanzivu kakvu su pružili. Poslije ovog susreta Lyon ima šest bodova, dok je Troyes posljednji bez bodova.